Komplexní služby
v oblasti IT

Softwarové služby

Softwarové služby

Navrhujeme a budujeme síťovou infrastrukturu větších i menších firem. Zprostředkováváme návrh a jsme připraveni ho i zhotovit, vše zhodnotíme a vytvoříme, tak, aby za co nejmenší náklady byl co nejvyšší výkon. Zajistíme bezpečnost sítě. Jsme schopni převzít správu sítě kompletně nebo můžeme zajišťovat pouze dohodnuté úkoly. Dále spravujeme podniková data, navrhujeme změny pro optimalizaci systémů.

Hardwarové služby

Hardwarové služby

Hardware je možné u nás zakoupit za zvýhodněné ceny, samozřejmostí je i možnost jeho individuální přípravy pro konkrétního zákazníka ještě před převzetím. Zabýváme se nejen prodejem, nýbrž i servisem spojeným s údržbou zařízení.

Programátorské služby

Programátorské služby

Programování patří mezi námi poskytované služby, jedná se o tvorbu softwarů na zakázku. 

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Tvoříme webové stránky na zakázku, průběžně konzultujeme a bereme v úvahu zákázníkova přání.

Vzdálená správa, monitoring

Vzdálená správa, monitoring

Pomocí vzdálené správy Vašeho zařízení jsme schopni Vám rychle a účinně vyřešit nastalý problém. Vaše informační technologie se díky pravidelným kontrolám stávají také bezpečnější a stabilnější.

Uživatelská podpora

Uživatelská podpora

Našim dlouhodobým cílem je provozovat IT tak, aby bylo pro naše klienty maximální podporou při vykonávání jejich práce a nikoliv otravnou překážkou v úspěšném dokončení pracovních úkolů. S tímto vědomím přistupujeme i k uživatelské podpoře a při řešení uživatelských problémů klademe maximální důraz na rychlost vyřešení a uživatelský komfort. 

Konzultace, poradenství

Konzultace, poradenství

Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni Vám poskytnout komplexní poradenství v oboru informačních technologií. Objektivně posoudíme nabízené možnosti, jejich funkčnost i finanční náklady.

Správa serverů

Správa serverů

O servery v naší správě je výborně postaráno. Naším hlavním cílem je předcházení potenciálním problémům. Klademe velký důraz na automatizaci rutinních činností a pravidelné vykonávání kontrolních činností. 

Kontakt

Yettisoft s.r.o.

ikona - adresa V Aleji 20
Jablonec nad Nisou, 466 01
ikona - telefon +420 603 833 276
ikona - email yettisoft@yettisoft.cz
ikona - hodiny Po-Pá 8.00-12.00
13.00-16.00

Kontaktujte nás

Facebook Twitter