O firmě Yettisoft

Yettisoft s.r.o. 
Komplexní služby
v oblasti IT

Naše činnost byla zahájena v roce 1992 s hlavním zaměřením podporu účetních systémů. V dalších letech jsme zvýšili prodej hardware s důrazem na poskytování služeb k prodávanému hardwaru.

Postupem času jsme se plně zaměřili na poskytování služeb a prodej hardwaru se stal pouze doplňkovou činností. V létě roku 2011 byla založena společnost Yettisoft s.r.o., která převzala veškeré předchozí aktivity. V současné době se věnujeme především komplexní správě informačních systémů a počítačových sítí, systémové integraci a řízení projektů v oblasti ICT. V rámci dlouhodobé spolupráce se společností Stormware s.r.o. jsme se stali certifikovaným partnerem.

Našim klientům nedodáváme pouze produkty a služby, ale hlavně pro ně navrhujeme komplexní efektivně fungující řešení, která jim umožní rychlý a dynamický rozvoj v jejich oboru podnikání. Naším cílem je stát se našim klientům dlouhodobým partnerem, na kterého se budou moci spolehnout zejména v rozhodujících situacích.

Naším cílem je stát se našim klientům dlouhodobým partnerem, na kterého se budou moci spolehnout zejména v rozhodujícíh situacích.

Ing. Jiří Žucha

Kontakt

Yettisoft s.r.o.

ikona - adresa V Aleji 20
Jablonec nad Nisou, 466 01
ikona - telefon +420 603 833 276
ikona - email yettisoft@yettisoft.cz
ikona - hodiny Po-Pá 8.00-12.00
13.00-16.00

Kontaktujte nás

Facebook Twitter